Pracownik restauracji - elastyczne godziny

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kraków, Węgrzce, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, Węgrzce

OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie produktów i posiłków
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • kontrola właściwego poziomu zapasów i dostępności produktów

OCZEKIWANIA

  • posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia
  • pozytywne nastawienie do ludzi, komunikatywność
  • chęć do pracy w dynamicznym środowisku, gdzie istotny jest entuzjazm

OFERUJEMY

  • pracę w oparciu o umowę-zlecenie, a następnie umowę o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe od 14 zł brutto oraz atrakcyjny system comiesięcznych premii (nawet do 300 zł)
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • zapewniamy też powrót do domu po zmianie zamykającej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.