Pracownik Restauracji - Burger King Bielany Wrocławskie

Amrest Sp. z o.o.

Wrocław, 50-365, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

BURGER KING…

… już ponad 50 lat temu otworzył swoją pierwszą restaurację. W tym czasie powstała marka, która swój sukces zawdzięczała przede wszystkim swoim pracownikom. To właśnie dzięki nim jesteśmy obecni w 65 krajach, a nasza marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nie czekaj! Już dziś dołącz do naszego zespołu.

KOGO SZUKAMY?

Lubisz przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole? Jeśli tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

SAM DECYDUJESZ, ILE PRACUJESZ

Etat dostosowany do Twoich potrzeb. 1/4, 1/2 3/4 czy cały etat - Decydujesz Ty

Chciałbyś mieć elastyczne godziny pracy, bo praca to tylko jedno z Twoich rozlicznych zajęć? Dobrze trafiłeś, rozumiemy Twoje potrzeby. Zaplanuj swój dzień i sam określ, kiedy/w jakich porach dni możesz pracować.

ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA!

Nie ma nic przyjemniejszego niż możliwość realizacji swoich pragnień i pasji. Dlatego proponujemy Ci pracę w naszej restauracji. W przyjaznej atmosferze możesz zarobić niezłą kaskę i spotkać ludzi takich jak Ty! Nasza firma łączy ludzi.

CO OFERUJEMY?

O stawce i korzyściach wynikających z pracy u nas dowiedz się na rozmowie kwalifikacyjnej

Jeśli chcesz poznać szczegóły tej oferty i zaaplikować - wejdź na naszą stronę

poprzez widoczny poniżej link:

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia