Pracownik Restauracji Burger King Bielany Wrocławskie

Amrest Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Burger King to marka, która działa w Polsce pod skrzydłami spółki AmRest. Podczas swojej obecności na światowym rynku zbudowała imperium w 65 krajach, zawdzięczając rozpoznawalność i sukces swoim pracownikom. Dołącz do nas!

Szukamy osób, które są pełne pozytywnej energii i traktują pracę jako swoją szansę – a potem ją wykorzystują.

W naszej firmie kariera stoi otworem, a każdy ma niepowtarzalną okazję awansu: 85% kadry managerów wywodzi się z pracowników załogi. Stawiamy na swoich ludzi!

Traktujemy załogę jako najcenniejszy zasób naszej firmy, dzięki czemu codzienna praca staje się przyjemnością. Czas spędzany w restauracji to czas w przyjemnej atmosferze – łączymy ludzi!

Zwracamy koszt dojazdu, oferujemy elastyczny grafik, zapewniamy powrót do domu w godzinach wieczornych… To tylko kilka korzyści, które od nas otrzymasz, pracując z nami.

O stawce i dodatkowych profitach dowiedz się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Aplikuj na stanowisko Pracownik Restauracji już teraz! Skorzystaj z formularza lub odwiedź naszą stronę: http://amre.st/1rl3kan

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta