Pracownik Restauracji Burger King Aleja Krakowska

Amrest Sp. z o.o.

Warszawa, Okęcie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy

  • Ciekawą, stabilną, pełną wyzwań pracę
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
  • Szanse na zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Twoje zadania

  • Obsługa klienta i dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King
  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. przygotowywanie produktów Burger King według standardów
  • Praca w zespole i udział w realizacji celów restauracji
  • Poznanie pracy na każdym stanowisku w restauracji

Nasze oczekiwania

  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywna energia i pomysłowość
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Wyznaczanie ambitnych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

Oferta pracy skierowana jest tylko do osób pełnoletnich.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing