Pracownik restauracji/bistro

OTTO Work Force

Janki k/Warszawy , mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Janki k/Warszawy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. W chwili obecnej dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

 Nr Ref.: MV/04/2017/IP

Zakres obowiązków:

- pomoc w bistro / restauracji
- wykładanie towaru, ciast, dokładanie sztućców
- witanie gości, rozdawanie próbek
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- pracę na ¾ etatu
- stawkę godzinową 20 zł brutto
- elastyczny grafik pracy

Wymagania:

- ważna książeczka z sanepidu (warunek konieczny)!
- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.