Pracownik remontowo-wykończeniowy

HR SIGMA

Breda, zagranica

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Breda

Opis stanowiska pracy:

- wykonywanie prac instalacyjnych

- malowanie, gipsowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi

- stawianie konstrukcji z płyt kartonowo - gipsowych

- układanie glazury

- układanie różnych rodzajów podłóg (wykładziny, panele)

- wykończenia wnętrz

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Umiejętności m.in.: prace instalacyjne, malowanie, gipsowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi, stawianie konstrukcji z płyt kartonowo - gipsowych, układanie glazury, układanie różnych rodzajów podłóg (wykładziny, panele), wykończenia wnętrz

- Prawo jazdy kat. B - mile widziane

- Samodzielność

- Wysoka jakość wykonywanej pracy

- Dokładność

- Umiejętność utrzymywania czystości miejsca pracy

Oferujemy:

- Stałą pracę przez cały rok

- Zakwaterowanie (koszty zakwaterowania 390-470 Euro/miesiąc)

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie (12-16 Euro/godzina brutto)

- Pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 7-18

- Pracę w soboty w godz.: 7-15

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA