Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik recepcji

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne biura w bieżących zadaniach;
  • Profesjonalna obsługa recepcji;
  • Administrowanie pocztą przychodzącą i wychodzącą;
  • Organizowanie i obsługa spotkań biznesowych;
  • Ewidencja zapotrzebowania na art. Spożywcze;
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i najwyższe standardy obsługi;
  • Inne place zlecone na bieżąco przez Przełożonego;

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność, dokładność, terminowość;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco z możliwością przedłużenia;
  • Praca od poniedziałku do piątku ok. 5 godzin dziennie w godzinach 11:00-16:00;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Lokalizacja: Warszawa-Włochy.

Numer referencyjny: PR/WA1/102018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.