Platinum Residence Sp. z o. o.

Pracownik Recepcji

Od: Platinum Residence Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości;
  • meldowanie i wymeldowywanie gości;
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości;
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność;
  • dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność, samodzielność;
  • znajomość programu Opera będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie.
  • umowę o pracę;
  • pracę w miłym i profesjonalnym zespole;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.