Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, który jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę wiodącego w świecie producenta zaawansowanych technologii poszukujemy osoby na w/w stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Obsługa telefoniczna recepcji, udzielanie wstępnej informacji o produktach oferowanych przez firmę
  • Koordynacja korespondencji przychodzącej/wychodzącej zgodnie z obiegiem dokumentów
  • Współpraca z kurierami i organizacja wysyłek handlowych
  • Obsługa gości przybywających na spotkania
  • Koordynacja wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych pracowników i właścicieli firm
  • Redagowanie pism
  • Wykonywanie bieżących czynności administracyjnych zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. dwa lata
  • Biegła znajomość MS Office, oraz sprzętu biurowego
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie do pracy
  • Dyspozycyjność

Nasz klient oferuje:

  • Pracę na zastępstwo ( ok. 1,5 roku)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe narzędzia pracy( telefon, komputer)
  • Pakiet szkoleń

 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa