Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za

  • Współudział w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla
  • Obsługa połączeń przychodzących/wychodzących
  • Obsługa poczty elektronicznej
  • Obsługa Klienta bezpośredniego
  • Tworzenie baz danych
  • Prace administracyjne
  • Udział w targach/giełdach pracy
  • Pracę w terenie związaną z promowaniem ofert pracy
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:

• pracę na umowę o pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy

• możliwość rozwoju w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników

• wszelkie potrzebne narzędzia do wykonywania zadań

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• umiejętność planowania i organizowania czasu pracy

• samodzielność w podejmowanych działaniach

• umiejętność pracy pod presją czasu

• prawo jazdy kat. B

• mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku

• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

• mile widziana znajomość ustawy o pracy tymczasowej oraz prawa pracy

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat