Opis stanowiska pracy

Wymagania:
• Student/studentka studiów dziennych (wymagamy ważnej legitymacji studenckiej)
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• odpowiedzialność, sumienność oraz pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
• dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i w weekendy

Oferujemy:
• Pracę nowoczesnym i profesjonalnym klubie fitness
• Pracę w młodym i przyjaznym zespole współpracowników
• Stałą pracę na umowę zlecenie
• Możliwość bezpłatnego korzystania z fitness klubu poza godzinami pracy
Praca od połowy maja / czerwca 2015!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Fitness klub

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta