Opis stanowiska pracy

Fabryka Formy S.A. w związku z rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Recepcji

Miejsce pracy: FF Galeria Panorama,

Region: Gorzów wlkp.

Zadania:

- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta,

- utrzymywanie oraz rozwój relacji z obecnymi klientami,

- obsługa wewnętrznego programu,

- udział w bieżących sprawach klubu/recepcji.

Wymagania

- wysoka kultura osobista i komunikatywność,

- uprzejmość w kontaktach bezpośrednich i telefonicznym,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

- asertywność i umiejętność zachowania się w sytuacji stresowej,

- mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,

- znajomość Microsoft Office.

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz premii,

- możliwość pakietu fitness i wellness.

- umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w tytule podając nazwę stanowiska i lokalizację klubu

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie formuły: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez FABRYKA FORMY SA w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Prezentacja firmy

Fabryka Formy S.A to centrum aktywnego relaksu i swobody ducha, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne