Pracownik recepcji - praca dla studenta kierunków zaocznych

Biznes Spot Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biznes Spot - centrum wsparcia biznesu – zatrudni studentkę lub studenta na umowę zlecenia w charakterze pracownika recepcji w wymiarze 4 godzin dziennie.

Zakres obowiązków:

- obsługa recepcji

- odbieranie telefonów (również w jęz. angielskim), w tym informowanie o ofercie firmy

- aktywna sprzedaż usług firmy

- obsługa korespondencji (odbieranie, segregowanie, skanowanie, wysyłanie)

- obsługa spotkań i konferencji

- wystawianie faktur

- rejestrowanie danych w bazach

Wymagania:

- umiejętność wyznaczania priorytetów i realizacji zadań zleconych w jednym czasie

- doświadczenie w sprzedaży

- dokładność i terminowość wykonania zleconych prac

- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, pozytywne podejście do życia

- biegła znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych

- wysoka kultura osobista

- mile widziane doświadczenie w obszarze administracji lub finansów

- znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, mile widziana znajomość innych języków

Miejsce pracy: Warszawa, Powiśle, z opcją zamiany na drugie biuro znajdujące się w ścisłym centrum.

Czas pracy: dostępność w godzinach 09.00 - 17.00, od poniedziałku do piątku. Zaangażowana osoba będzie pracować średnio 4 godziny dziennie, w ustalonych porach.

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do 13 kwietnia 2016 r.

Ważne! W liście motywacyjnym proszę napisać dlaczego chcą Państwo pracować w naszej firmie. Tylko takie aplikacje będziemy brać pod uwagę.

Prezentacja firmy

Biznes Spot to serwisowane biura z pełną obsługą administracyjną. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
15PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat