PRACOWNIK PUNKTU USŁUGOWEGO

Minit Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Międzynarodowa firma z 60-letnią tradycją posiadająca 1000 punktów usługowych w Europie – MISTER MINIT w chwili obecnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
- praca w punkcie usługowym zlokalizowanym w centrum handlowym
- naprawa obuwia
- dorabianie kluczy
- drobne naprawy zegarmistrzowskie

Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie z 50-letnim doświadczeniem
- bezpłatne szkolenie (pokrywamy koszty dojazdu i zakwaterowania podczas szkolenia)
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i ZUS
- bonusowy system wynagradzania
- ciekawą pracę również dla emerytów i rencistów
- dla kandydatów z doświadczeniem również szybka możliwość rozwoju i awansu

Wymagania:
- doświadczenie techniczne i w handlu
- dokładność, sumienność
- komunikatywność i samodzielność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwość ustalenia zmian

CV prosimy przesyłać w formacie .doc lub .pdf
W temacie maila proszę podać nazwę miasta którego dotyczy ogłoszenie.
Aplikacje bez podania miasta w temacie wiadomości nie będą rozpatrywane.

CV (w formacie .pdf lub Word 95/98) prosimy przesyłać za pomocą przycisku.