Pracownik Punktu Usługowego

MBE 003

02-822 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracownik punktu usługowego sieci MAIL BOXES.

Obsługa klientów w zakresie :

1. przyjmowania przesyłek kurierskich , ich wycena, pakowanie , generowanie listów przewozowych z systemow firm kurierskich,
2. generowanie listow przewozowych dla zleceń przychodzacych e-mailem,
3. przyjmowanie zamówień na pieczątki , wizytówki , ulotki itp. oraz wykonywanie tych zamówień,
4. obsługa korespondencji skrytek adresowych,
5. drukowanie zleconych zamówień oraz ich oprawa / bindowanie/,
6. wykonywanie xero, nadawanie faksów,
7. wydawanie przesyłek firm partnerskich : BONITO, SZKŁA , INBOOK,
8.sprzedaż artykułów biurowych.

Wymagania

Obsluga kasy fiskalnej.
Znajomość programu COREL.
Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Punkt sieci Mail Boxes oferującej usługi dla małych i średnich f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 600PLN - 1 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Inne