Pracownik punktu sprzedaży - Wrocław JM/PPS/02/03/16/W

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
- Obsługa klienta
- Sprzedaż artykułów wysokiej jakości chemii gospodarczej
- Dbałość o ekspozycje i porządek w miejscu pracy

Informacje o wakacie:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (14zl brutto/h)
- Mila atmosfera w pracy
- Umowa zlecenie
- Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

Wymagania:
- Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
- Gotowość do pracy w systemie (1/1 lub 2/2)
- Mile widziane doświadczenie na kasie fiskalnej (nie jest to warunek konieczny)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.