Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 30/07/2016.

Pracownik punktu sprzedaży - Wrocław JM/PPS/02/03/16/W

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- Obsługa klienta
- Sprzedaż artykułów wysokiej jakości chemii gospodarczej
- Dbałość o ekspozycje i porządek w miejscu pracy

Informacje o wakacie:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (14zl brutto/h)
- Mila atmosfera w pracy
- Umowa zlecenie
- Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

Wymagania

Wymagania:
- Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
- Gotowość do pracy w systemie (1/1 lub 2/2)
- Mile widziane doświadczenie na kasie fiskalnej (nie jest to warunek konieczny)

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel