Pracownik punktu obsługi klienta październik PILNE!!! Radom Ustronie

OTTO Work Force

Radom, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Radom

Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje pracy jako:

Pracownik obsługi klienta

Miejsce Pracy: Radom Ustronie

Oferujemy:

- pracę na okres miesiąca (z możliwością przedłużenia) na podstawie umowy zlecenie
- stawkę godzinową 11 zł brutto
- pracę zmianową 7 dni w tygodniu (8-16,14-22)
- wypłatę wynagrodzenia 15 dnia każdego miesiaca

Zadania:

- praca od 10.10.2014
- informowanie klientów o produktach firmy
- zakładanie kart kredytowych lub lojalnościowych klientom supermarketu
- udzielanie wyczerpujących informacji odnośnie produktów (praca rozpoczyna się szkoleniem)

Wymagania:

- komunikatywność i otwartość w kontaktach z ludźmi
- wykształcenie min. średnie
- dyspozycyjność - praca zmianowa 7 dni w tygodniu
- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem lub sprzedaży
- nastawienie na realizację celów

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.