Pracownik Punktu Obsługi Klienta- Kielce

OTTO Work Force

Kielce, świętokrzyskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kielce

OTTO Polska Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego.
Oferujemy pracę stałą oraz tymczasową zarówno w Polsce jak i zagranicą. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy pracownika:

Punktu Obsługi Klienta w firmie kurierskiej

Nr Ref: KI/DHKie/05/2016

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
- nadawanie i wydawanie przesyłek
- kontakt telefoniczny z odbiorcami przesyłek

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy zlecenie
- pracę po 6 h dziennie
- stawka 12,02 zł brutto

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
- dobra znajomość komputera i podstawowych aplikacji biznesowych typu XLS
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- wykształcenie minimum średnie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.