Pracownik Punktu Obsługi Klienta - Bielsko-Biała

Work-Point

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Punktu Obsługi Klienta - nr referencyjny BB-PW-092014

rodzaj pracy: praca tymczasowa, umowa zlecenia od zaraz do 31.12.2014 ( z możliwością przedłużenia ), praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

ilość miejsc: 2

miejsca pracy : Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa klienta w punkcie obsługi klienta, w zakresie rozliczeń, umów oraz sprzedaży energii,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • pisanie pism do klientów,
  • odpowiadanie na zapytania instytucji,
  • analiza danych z systemów ewidencyjnych i arkuszy kalkulacyjnych Excel w kontekście prowadzonych spraw,
  • obsługa rozliczeń,
  • wysyłka korespondencji,
  • pozostałe prace biurowe

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie ( preferowane wyższe ekonomiczne lub administracyjne),
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE) oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Oferujemy:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
  • wynagrodzenie 1.700,00 zł brutto za pełen miesiąc pracy.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) z zaznaczeniem numeru referencyjnego BB-PW-092014. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia Nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 31.12.2014
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 1 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa