Pracownik punktu handlowego w Centrum Handlowym

Kancelaria Radcy Prawnego Lesław Kula

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika punktu handlowego w Centrum Handlowym

Jeśli masz doświadczenie w handlu, jesteś osobą potrafiącą sprzedawać aktywnie!, poszukujesz pracy w obszarze handlu detalicznego z przyjemnością zaprosimy Cie do naszego zespołu.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

- sprzedaż markowych produktów w pasażu Centrum Handlowego;

- realizowanie założonych celów sprzedażowych;

- nadzorowanie oraz weryfikowanie poprawności asortymentu;

- utrzymanie wysokich standardów wizualnych "wyspy";

- prowadzenie kasy/ obsługa komputera;

Pozytywne nastawienie do klienta oraz pełne zaangażowanie bezwzględnie wymagane.

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy, praca zmianowa w godzinach od 10 do 21. (w nd do 20)

- Wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży - Sukces Firmy = Twój sukces (również finansowy)

Wymagania

Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu punktu handlowego mile widziane.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma, związana z różnymi obszarami d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nieograniczone, uzależnione od wolumenu sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie