Pracownik punktu biura podróży

Sky4Fly Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika biura podróży.

Zakres pracy:

  • sprzedaż bezpośrednia biletów lotniczych i wycieczek, obsługa klientów - bezpośrednia, telefoniczna, mailowa
  • rozliczanie transakcji (przyjmowanie gotówki, wystawianie faktur, paragonów fiskalnych)
  • sprawy bieżące związane z prowadzeniem biura
  • samodzielne prowadzenie punktu
  • prowadzenie aktywnych działań marketingowych - promocja biura
  • praca w pełnym wymiarze godzin, 8 godzin dziennie, możliwe zmiany także w weekendy

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w branży turystycznej

  • doświadczenie w sprzedaży biletów lotniczych tanich i regularnych przewoźników (dobrze widziana znajomość systemu GDS Galileo)
  • doświadczenie w sprzedaży ofert organizatorów turystycznych (dobrze widziana znajomość systemów MerlinX i BlueVendo)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum)

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • zdobycie doświadczenia w zakresie systemów rezerwacyjnych

Prezentacja firmy

Centrum Lotnicze Sky4Fly specjalizuje się w internetowej sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka