Pracownik Przygotowania Produkcji

Work Service Express.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

• prace pomocnicze przy organizowaniu przygotowania produkcji

• ręczne prace transportowe

• obsługa komputera

• wprowadzanie zamówień produkcyjnych

Wymagania:

• chęć do pracy

• zdolności manualne

• mile widziane osoby uczące się

• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.