Pracownik przygotowania produkcji / operator urządzeń mielących i kruszących

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

ZADANIA:
- nadzór nad maszynami i urządzeniami mielącymi i kruszącymi
- obsługa urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji
- obchód i kontrola stanu wszystkich urządzeń na podległym obszarze
- dbałość o czystość i estetykę w środowisku pracy

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. zawodowe
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziana wiedza w zakresie obsługi maszyn
- zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność

OFERUJEMY:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- praca od poniedziałku do piątku w godz.:
6:50 - 14:50, 14:50 - 22:50, 22:50 - 6:50
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego i szansa stałego zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.