Pracownik przy spawaniu metodą MIG/MAG - wynagrodzenie od 2400,00 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gullegem-Wevelgem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Gullegem-Wevelgem, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań będzie należało spawanie metodą MIG/MAG, montaż wskazanych elementów oraz prace przy końcowym etapie produkcji (szlifowanie, polerowanie, wiercenie oraz gwintowanie).

Nasze oczekiwania:

Aktualnie poszukujemy kandydata, który posiada doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG, potrafi odczytywać rysunek techniczny oraz w sposób komunikatywny porozumiewa się za pomocą języka angielskiego. Znajomość montażu mechanicznego oraz możliwość wyjazdu własnym autem będzie stanowić Twój dodatkowy atut.

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15 EUR brutto/h, pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej, trzynastej pensji, dodatku amortyzacyjnego oraz opieki polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii. Ponadto zapewniamy pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania poza granicami kraju.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy