Pracownik przy produkcji włóknin

Tex Company Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika przy produkcji włóknin. Do zadań pracownika należeć będzie obsługa maszyn włókienniczych, obsługa magazynu oraz załadunki towaru.

Oferujemy:

- Pracę w przyjemnej atmosferze,

- Stabilne warunki zatrudnienia,

- Uczestnictwo we wprowadzaniu na rynek nowego produktu

- Rozwój umiejętności technicznych,

Wymagania

- zaangażowanie w pracę,

- umiejętność dokonywania prostych napraw,

- sumienność i staranność przy wykonywaniu obowiązków służbowych

- uprawnienia SEP 1kV (mile widziane)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Nasza firma powstała 2 sierpnia 2007 roku. Pierwszą naszą działal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne