Pracownik przepalania i klasyfikacji złomu

Tom Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TOM" Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na placu składowym w PILE na stanowisku:

W tytule maila prosimy podać nr ref: 1/PP/2014
Nr ref: 1/PP/2014

Wymagania:
wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
aktualne uprawnienia do przepalania złomu,
praktyka zawodowa,
uczciwość i rzetelność w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
komunikatywność.

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
interesujące i dynamiczne środowisko pracy,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szkolenie stanowiskowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert na adres:

Prezentacja firmy

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji