Pracownik przepakowywania leków

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zacznij pracę z nami i zyskaj:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze 14 zł/godz. brutto oraz premię już od 250 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku bez weekendów
  • pracę w systemie dwuzmianowym (5:30-13:30, 13:30-21:30)
  • dogodną lokalizację z dojazdem liniami W, 69, 72 i 72D
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Twoje przyszłe zadania:

  • składanie kartoników
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów

Nasze oczekiwania:

  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Jesteś zainteresowany(-na)? WYŚLIJ CV i daj się poznać! Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.