Opis stanowiska pracy

AGRO Merchants Gdańsk Sp. z o.o. od początku zajmowała się przewozem kontenerowych towarów mrożonych. Z czasem działalność została rozszerzona na usługi spedycyjne i odprawy celne. AGRO Merchants Gdańsk Sp. z o.o. zawdzięcza swój szybki rozwój wysokiemu poziomowi świadczonych usług, profesjonalnemu podejściu i otwartości, a także doskonałej lokalizacji, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie terminali portowych i chłodni.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRZEŁADUNKOWY

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie min 1 rok;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność;
  • Punktualność;

Obowiązki:

  • Udział w procesie magazynowania towarów: załadunek i rozładunek kontenerów chłodniczych;
  • Dbałość o ilość i jakość wydawanego towaru;
  • Foliowanie palet;
  • Prace polegające na utrzymaniu czystości w hali przeładunkowej;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w miłej atmosferze w bardzo dobrze wyszkolonym zespole.

Prezentacja firmy

AGRO Merchants Gdańsk Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Inne