Pracownik produkcyjny

QUASAR ELECTRONICS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma QUASAR ELECTRONICS pilnie poszukuje pracownika do działu produkcji.

Zakres obowiązków

  • skręcanie urządzeń elektronicznych w obudowy

  • cechowanie i kompletowanie urządzeń zgodnie z obowiązującymi standardami

  • obsługa znakowarki laserowej

  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania

  • ogólna sprawność manualna,

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność i staranność w wykonywaniu powierzanych zadań

  • znajomość obsługi komputera

  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Prezentacja firmy

QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji