Pracownik produkcyjny

Klient infoPraca

Warszawa, mazowieckie

  • Wykształcenie zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie na hali produkcyjnej
  • Odpowiedzialność

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych (elementy plastikowe)
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produkt
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w trybie trzyzmianowym
  • Przyuczenie
  • Odzież roboczą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.