Link Consulting
Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Pracownik Produkcyjny

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

(kod ref. PPR-17)

Lokalizacja: Pyskowice

Obowiązki:

  • praca na określonym odcinku linii produkcyjnej;
  • właściwe i terminowe realizowanie planów produkcyjnych;
  • przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe;
  • mile widziane zdolności manualne;
  • nastawienie na jakość i efektywność;
  • motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • 12 zł netto (na rękę) lub dla osób doświadczeniem więcej;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji;
  • stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV oprzez przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.