Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.
W styczniu 2017 Kewpie stało się nowym właścicielem zakładów produkcyjnych "Mosso".

Kewpie Corporation założona została w 1919 roku w Japonii, obecnie jest notowana na tokijskiej giełdzie. Zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową, transportem oraz magazynowaniem produktów spożywczych. Kewpie jest liderem w Japonii w kategorii przypraw mokrych, a majonez Kewpie jest znany na całym świecie. W ostatnim czasie Kewpie intensywnie rozwija swoją działalność również poza granicami Japonii: w Azji, w Ameryce Północnej, jak również w Europie.

www.kewpie.co.jp          www.mosso.pl

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. zatrudni do zakładu produkcyjnego w Puchałach (gmina Raszyn) na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Puchały, (pow. pruszkowski), Janki, Warszawa, Raszyn, Michałowice

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń linii produkcyjnej;
  • Pakowanie i kontrola jakości produktów, wywożenie na magazyn;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Liczne benefity socjalne (opieka medyczna w Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie prywatne, zapomogi socjalne);
  • Możliwość awansu na wyższe stanowisko;
  • Miłą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.
Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Spółką, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj.
Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.