Pracownik produkcyjny

European Work First

Poznań, wielkopolskie

Od: European Work First
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 15

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości

European Work First Sp. z o.o. jest prężnie działającą Agencją pośrednictwa pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6385.

W związku z nowym projektem, poszukujemy kandydatów do wykonywania pracy tymczasowej na terenie Poznania:

Pomoc przy produkcji elementów plastikowych

Nr referencyjny: PLAS/MJ/2014

Obowiązki:
- pomoc przy produkcji artykułów plastikowych
- etykietowanie elementów
- kompletowanie zamówień

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- wynagrodzenie godzinowe
- stabilną współpracę z klientem

Wymagania:
- mile widziany status ucznia / studenta
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
- zdolności manualne i dokładność
- odpowiedzialne podejście do pracy