Pracownik produkcyjny

ELSTAR

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- wspieranie pracowników produkcji i operatorów maszyn
- przycinanie, szlifowanie elementów aluminiowych i stalowych
- szlifowanie i pakowanie gotowych części

Wymagania

- zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych produktów
- dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy
- umiejętność pracy w zespole
- motywacja i chęć do pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B
- uprawnienia na wózki widłowe

Prezentacja firmy

ELSTAR to zespół doświadczonych ludzi, którzy od ponad 30 lat zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne