FM Polska Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Olszowa (pow. strzelecki)

Obowiązki stanowiska:

  • wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności fizycznych w ramach procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • obsługa prostych, nieskomplikowanych maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących,
  • dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne itp.),

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • rzetelność, odpowiedzialność,
  • elastyczność (praca w systemie dwuzmianowym),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00 - 14:00 oraz 14:00 - 22:00).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Bezpieczne środowisko pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca,
  • Przyjazną atmosferę i organizację pracy.
FM Logistic
ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01