Pracownik produkcyjny

Fabryka Rozwoju

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z Nowego Sącza z wieloletnimi tradycjami poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcyjnego. Miejsce pracy - Nowy Sącz w godzinach od 8 do 16.

Zakres obowiązków:
  • montowanie metalowych i drewnianych podzespołów do krzeseł
  • obsługa ręcznych elektrycznych i pneumatycznych narzędzi
  • sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • prowadzenie ewidencji poszczególnych podzespołów
  • dbanie o stanowisko pracy

Firma nie wymaga doświadczenia - pracownik zostanie kompleksowo przeszkolony i wprowadzony w zakres obowiązków.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności manualnych
  • umiejętności organizacyjnych i logicznego myślenia
  • wykonywania powierzonych zadań zgodnie z procesem technologicznym
  • chęci i energii do pracy
  • prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Fabryka Rozwoju oferuje usługi doradców zawodowych oraz doradców bizneso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji