Opis stanowiska pracy

Producent i dystrybutor najwyższej klasy materiałów ociepleniowych, zaopatrujący cały kraj i rynki krajów Europy zatrudni pilnie pracowników na stanowisko:

                          PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO

Wymagamy:

  • motywacji do pracy,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności, solidności
  • uprawnienia na obsługę  wózka widłowego mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

 Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpieczeństwo pracy w dużej stabilnej firmie

Wymagania

Miejsce świadczenia pracy: Mszczonów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Dryvit Systems produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po umowie na okres próbny zatrudnienie na umowę o pracę
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji