Opis stanowiska pracy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjny
Nr ref PPC/03/16

Zadania:
• Montaż pokrowców na fotele samochodowe
• Rozpakowywanie gotowych elementów
• Montaż części według instrukcji i wytycznych
• Kontrola poprawności przebiegu procesu produkcji
Wymagania:
• Skrupulatność i precyzja w działaniu
• Zdolności techniczne, manualne
• Staranności, samodzielności, dobrej organizacji pracy
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub jako tapicer
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet 2500 zł netto
• Zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę
• Pracę na pełny etat
• Pracę w systemie zmianowym
• Możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin
• Zapewniamy zakwaterowanie pokrywamy część jego kosztów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)"

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji