Aktualnie dla naszego Klienta, lidera branży drobiarskiej w Międzyrzecu Podlaskim szukamy osób do pracy na stanowisko:

pracownik produkcyjny

Nr ref.: 38907
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Zakres obowiązków:
  • rozbiór drobiu
  • obróbka poubojowa drobiu
  • pakowanie drobiu
  • przenoszenie towarów

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka SANEPID
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • punktualność
  • duża motywacja do pracy
  • uczciwość i zaangażowanie

Oferta:
  • stabilna praca na cały etat
  • umowa o pracę tymczasową
  • opieka konsultanta
  • wynagrodzenie 10 zł brutto za godzinę + dodatki + premia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)