PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Inter Europol S.A.

Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTER EUROPOL Piekarnia Szwajcarska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. j. w Markach zatrudni:

PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH

(miejsce pracy: Marki/Małopole)

 Oczekujemy:

  • min. 1 roku doświadczenia w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
  • wymagana książeczka dla celówsanitarno-epidemiologicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Logistyka