Pracownik produkcyjny

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kluczbork, opolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Nr ref.: 0033968

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

• produkcja towarów przy zachowaniu norm jakościowych,
• kontrola jakości produkowanego wyrobu na każdym etapie produkcji,
• dbanie o odpowiedni stan surowców do produkcji,
• zlecone prace magazynowoprodukcyjne.

Oczekiwania:

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
(8:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku
• umiejętność do pracy w zespole,
• zapał do pracy.

Oferta:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

• stawka 19,70 zł/godzinę brutto

• stawka za pracę w sobotę 39,40 zł/godzinę brutto (dla chętnych)

• miejsce pracy: Jełowa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.