Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Holandia

OPIS STANOWISKA:
- podwieszanie profili aluminiowych na haki
- odbieranie gotowych elementów metalowych
- układanie metalowych części w odpowiednie miejsce
- inne prace produkcyjne

WYMAGANIA:
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – warunek konieczny!
- mile widziane doświadczenie w branży technicznej
- determinacja i zdyscyplinowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- odpowiedzialność i sumienność

OFERUJEMY:
- pracę na dłuższy okres
- pełne ubezpieczenie
- dobre warunki mieszkaniowe
- opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Covebo Work Office Sp. z o.o.