Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Gryfino, Pniewo

OBOWIĄZKI

  • praca przy linii produkcyjnej
  • przygotowywanie produktów garmażeryjnych do wysyłki
  • kontrola jakości, sortowanie, suszenie, a także pakowanie towaru
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • zdolności manualne

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 17 złotych brutto
  • możliwość uzyskania premii uznaniowej za zadowalające wyniki w pracy
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00
  • wolne weekendy
  • odzież roboczą

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.