Opis stanowiska pracy

OPIS OFERTY PRACY:

  • poszukujemy od zaraz pracowników produkcyjnych do pracy przy prasach
  • proste prace produkcyjne
  • obsługa pras, robota spawalniczego, zgrzewarki
  • wypełnianie kart kontroli maszyn i prostych raportów produkcyjnych

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • zapewniamy transport darmowy z miast: Legnica, Nowa Ruda – Świebodzice – Świdnica, Bielawa – Dzierżoniów – Ząbkowice,
  • dofinansowanie do aktywności sportowej
  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ofertę sportową
  • zatrudnienie od zaraz
  • premię absencyjną

Rodzaj pracy: Pełny etat

Prezentacja firmy

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuj się tłoczeniem oraz spawaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis