Opis stanowiska pracy

Praca w Bielsku Białej na terenie Nemak Poland, jesteśmy firmą zatrudniającą pracowników produkcyjnych dla w/w firmy ( NIE JESTEŚMY AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ ).

P.U.H LAVO Sp. z o.o świadczy usługi w dla Nemak Poland w Bielsku Białej, poszukujemy pracowników do prac pomocniczych przy produkcji.

  • Praca w systemie trzyzmianowym.
  • Wynagrodzenie w systemie miesięcznym.
  • Praca na podstawie umowy o pracę.

Oferujemy:

  • Stałą pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • regularne wynagrodzenie.

Kandydat może być z terenu Bielska jak również z okolic i sąsiednich miejscowości.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV).

Prezentacja firmy

Pierwotnie naszą działalnością było sprzątanie obiektów <br/>i utrzyman... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne