Pracownik Produkcyjny

Beetsma Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prace produkcyjne związane z wytwarzaniem prefabrykatów budowlanych i dekoracyjnych.

Wymagania

*brak przeciwwskazań do pracy w magazynie produkcyjnym,
*uprawnienia na wózki widłowe,
*mile widz. uprawnienia do obsługi dźwigników i suwnic ( potwierdzone przez UDT),
*dyspozycyjność, - praca na 3 zmiany 7.00-15, 15.00-23.00, 23.00-7.00,
*pozytywne nastawienie do pracy,
*wykształcenie minimum zawodowe.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne