Pracownik produkcyjny

AP Vector

60-288 Poznań, wielkopolskie

AP Vector

Od: AP Vector
Miejsce pracy: 60-288 Poznań

W chwili obecnej dla naszego klienta, jednego z największych okolicznych firm przemysłowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lokalizacja: Okolice Poznania – zapewniony bezpłatny transport

OFERUJEMY:
• Zlecenie z dłuższym okresem współpracy
• Stałe wynagrodzenie godzinowe (9 zł netto / po przepracowaniu 160 h wyższa stawka 9,50zł/h oraz atrakcyjne dodatki agencyjne)
• Pracę w elastycznym systemie trzy-zmianowym (atrakcyjne dla studentów) 6-14, 14-22, 22-6,
• Bezpłatny dojazd z ronda Śródka
• Dodatek agencyjny za polecenie każdego nowego pracownika !!!

OPIS STANOWISKA:
• Wykonywanie prostych prac zleconych przy pakowaniu asortymentu (kosmetyki i chemia domowa)
• Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
• Sumienności
• Zdolności precyzyjnej, dokładnej pracy
• Mile widziane: jakiekolwiek doświadczenie przy pracach produkcyjnych bądź magazynowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
AP Vector