Pracownik produkcyjny w branży reklamowej (produkcja i montaż reklam)

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

PrintDesign zajmuje się pełną obsługą firm w zakresie koncepcji i produkcji reklamy. Kierując się potrzebami naszych klientów oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektu, przygotowania, druku, obróbki materiałów, oraz montażu wszelkiego typu produktów reklamowych.

Poszukujemy pracownika do działu produkcji na stanowisko:

monter / pracownik produkcji

Do zadań pracownika będzie należało:

  • produkcja materiałów reklamowych
  • obróbka materiałów reklamowych
  • obróbka tworzyw sztucznych
  • aplikacja folii reklamowych
  • przygotowanie materiałów do wysyłki montażu
  • obsługa urządzeń do obróbki reklamowej
  • montaż reklam

Dopuszczamy możliwość douczenia pracownika – najważniejsza jest chęć pracy i nauki.

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • predyspozycje do współpracy w zespole, jak i samodzielnej pracy przy pełnej realizacji zlecenia
  • dokładność i uczciwość
  • prawo jazdy kat B
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność/ sumienność / komunikatywność
  • chęć nauki i zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy w firmie reklamowej (mile widziane)

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 1500-2500zł netto w zależności od kompetencji i wiedzy
  • pracę w firmie o stale rozwijającej się pozycji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • praca w branży reklamy – różnorodność sprzedawanych produktów i usług
  • masę wiedzy w zakresie rynku reklamowego i produkcji reklam
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dla osób do 30 roku życia – dofinansowanie z Urzędu Pracy

Prezentacja firmy

PrintDesign- powstała w 2005 roku. Powstała ona jako agencja rekl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne