Opis stanowiska pracy

  • Obsługa pras lub zgrzewarek oraz raportowanie wykonanej produkcji,
  • Utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku,
  • Zabezpieczenie wykonanej produkcji zgodnie z wymogami jakościowymi, środowiskowymi i przepisami BHP,
  • Wykonywanie zadań przydzielonych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • motywacja i zaangażowanie.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego na stanowisku Tłoczarz lub Zgrzewacz
  • atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny,
  • podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku,
  • „wczasy pod gruszą”,
  • dopłata do biletów miesięcznych,
  • program multisport,
  • zabawa mikołajkowa z upominkami dla dzieci pracowników,
  • piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin.

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne