Pracownik produkcyjny / szkolenie w Holandii

OTTO Work Force

Śrem, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Śrem

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Nr Ref. DL/PPHol/02/2016

Miejsce pracy: Śrem / Nunspeet (Holandia)

Praca rozpoczyna się ok 3-4 miesięcznym szkoleniem w Holandii. Po ukończonym szkoleniu następuje powrót do Polski - gwarantujemy pracę na tym samym stanowisku w Śremie.

Opis stanowiska:

- produkcja rolet wewnętrznych;

- obsługa maszyn produkcyjnych;

- szycie, cięcie, klejenie;

Wymagania:

- mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;

- doświadczenie w pracach manualnych (preferowane krawcowe, szwaczki);

- sumienność i odpowiedzialność;

- samodzielność;

- gotowość do wyjazdu od zaraz.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową;

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe;

- pracę w renomowanej firmie;

- organizację dojazdu do Holandii oraz zakwaterowanie;

- zagwarantowaną pracę po powrocie do Polski.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.